Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5