Movies
Ratings
296
Die, My LoveRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 2.0- We Grow UpRated ★ 5.0
- ColonyRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 0.5
ItaewonRated ★ 4.5
A Year-end MedleyRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 3.0
TampopoRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
After HoursRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.5