Series
Ratings
76
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- 손자병법 36계Rated ★ 3.0
Legend of Chu And HanRated ★ 3.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.5
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- おっさんずラブ SPRated ★ 1.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 3.5
Fate/Grand Order: First OrderRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.0
Hakata Tonkotsu RamensRated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0