Titles you rated
71: Into the FireRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 1.5
Mr. GoRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 0.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
BladeRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5