Series
Ratings
71
Descendants of the SunRated ★ 3.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 1.5
Dr. JinRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 1.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.0
Man from the EquatorRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
The Night WatchmanRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 1.0