Titles you rated
The WhaleRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
The InternRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0