Titles you rated
InnocenceRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Night Always ComesRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Luckiest Girl AliveRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
La Dolce VillaRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
AliensRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.0