Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
King the LandRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 2.0
The Good Detective Season 2Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0- 하트페어링Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0
The Good DetectiveRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
DerailmentRated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5