Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
AtlasRated ★ 4.0