Titles you rated
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0- TarotRated ★ 1.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 4.5