Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5