Movies
Ratings
75
The World of LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
KajillionaireRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
Last MileRated ★ 4.0
YoloRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5