Series
Ratings
31
Glass HeartRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.5- The Story of SaiunkokuRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
King of DesertRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.5