Movies
Ratings
218
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 4.0