Series
Ratings
13
FingersmithRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0