Titles you rated
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ViceRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
GlassRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5