Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 0.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 1.0
Dawn of the DeadRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0