Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Storm RidersRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 4.0
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0