Series
Ratings
241- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
NieR:Automata Ver1.1aRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
The New EmployeeRated ★ 3.0
Word of HonorRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5- Chibi Maruko-chan Season 3Rated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5- We Got Married Season 2Rated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 2.5
Queen of the RingRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0