Series
Ratings
156
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0- TransparentRated ★ 4.0
- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 4.5
Hello! My LadyRated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 4.0