Titles you rated
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0