Movies
Ratings
15
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0