Movies
Ratings
758
Attila MarcelRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 2.5- HitchhikingRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.5
ElizabethRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 1.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 2.0