Titles you rated
BrokenRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0