Titles you rated
Cold EyesRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5