Titles you rated
Dark NunsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
CodaRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0