Titles you rated
UzumakiRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0