Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0