Movies
Ratings
218
BattleshipRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 1.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 2.0
SkylineRated ★ 1.0
KillersRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 1.0
SkyfallRated ★ 3.0
The Philly KidRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.0
DreddRated ★ 2.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.0
After EarthRated ★ 1.0
ControllerRated ★ 2.0
RedRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 3.0