Titles you rated
Finding NemoRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0