Titles you rated
HopeRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Bread of HappinessRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 2.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
No BreathingRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 5.0