Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5- One WinRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
CountRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.5