Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0