Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0