Movies
Ratings
16
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Dear StrangerRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5- K-NumberRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
RenoirRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 4.5
Naked LunchRated ★ 4.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5