Titles you rated
ImmortalsRated ★ 2.5
Ben-HurRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0