Titles you rated
Black AdamRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5