Movies
Ratings
403
ContagionRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
BlindRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0