Titles you rated
Mob War: Philadelphia vs. The MafiaRated ★ 3.0
House of Secrets: The Burari DeathsRated ★ 3.0
Killer SallyRated ★ 3.5
The PittRated ★ 5.0
Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 3.0
American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Your HonorRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0