Titles you rated
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
Eromanga SenseiRated ★ 2.0- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5