Movies
Ratings
673
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
VictoryRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Family PlanRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5