Movies
Ratings
111
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.0
Another FamilyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0