Titles you rated
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 3.5
StardustRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 2.5