Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 0.5
MoanaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 1.0
The FortressRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 0.5
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
A Normal FamilyRated ★ 4.5
Project SilenceRated ★ 1.0
UprisingRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5