Movies
Ratings
453
The Wedding RingerRated ★ 3.5
Brad's StatusRated ★ 4.5
JumperRated ★ 1.0
Going in StyleRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
The Great ActorRated ★ 2.5
My Big Fat Greek Wedding 2Rated ★ 4.5
Just My LuckRated ★ 3.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
CatwomanRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
10 Items or LessRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Lovely BonesRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5