Movies
Ratings
51
The HolidayRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
The HangoverRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 1.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0