Titles you rated
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
ShameRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0