Titles you rated
3-IronRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.0
SilenceRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0