Titles you rated
Moorim SchoolRated ★ 3.5
A Man's StoryRated ★ 4.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
SnowmanRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.0
素直になれなくてRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0