Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 1.5
The Front LineRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Finding Mr. RightRated ★ 2.0
GravityRated ★ 1.0
Ender's GameRated ★ 4.0- To Sir, With LoveRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0- Sophie's WorldRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
RedRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 5.0